فروشگاه اینترنتی انتشارات کتاب خورشید
HOT LINE: 021 - 88 72 22 24

نام کاربری: کلمه رمز:
اطلاعات مرا به خاطر بسپار (ورود اتوماتیک)
کلمه رمز را فراموش کرده اید؟
 
 
فهرست الفبایی کتابها  
 
کاظم رهبر
ادبیات فارسی 17 روش از 17 نویسندۀ خلاق معاصر
این عنوان برای فروش موجود نمی باشد

جیمز کلیر: هاروکی موراکامی هرروز ساعت 4 صبح از خواب بیدار می‏شود. پنج ساعت می‏نویسد و بعد می‏رود و می‏دود. کارکردن افراد خلاق برجسته‏ای که می‏شناسیم، متکی‌بر انگیزه یا الهام نیست، بلکه براساس عادت و رویّۀ ثابت است. این تسلط بر عادت‏های روزانه است که منجر به خلق موفقیت می‏شود، نه چند جرقه افسانه‌ای حاصل از نبوغ.

کافکا از ساعت 30/8 صبح تا 30/2 بعدازظهر به سر کارش می‏رفت. او بعد از ناهار تا ساعت 30/7 بعدازظهر می‏خوابید. بعد ورزش می‏کرد و با خانواده‏اش شام می‏خورد. او هرشب از ساعت 11 شروع به نوشتن می‏کرد تا وقتی‌ که خوابش می‏گرفت. این برنامه‏ای بود که مرتب انجام می‏داد. کافکا جزو افرادی است که با جدیت به برنامه‏اش مقید بود.

- از متن کتاب-

 

نوشتن خلاق چه ویژگی‏هایی دارد؟ نویسندگان جوان و علاقه‏مندان چگونه نوشتن خلاقانه را آغاز کنند؟ به‏جز کتاب‏های آموزشی، یکی از منابع باارزش و یاری‏کننده، تجربیات نویسندگان خلاقی است که سال‏ها در این حوزه کار کرده‏اند. در این کتاب 17 نویسندة خلاق در مورد انگیزه، ایده‏های نو، زمان‏بندی، نوآوری و برنامه‏ریزی برای نوشتن خلاق سخن می‏گویند: جیمز کلیر، باربارا تراپيدو، پاتریشیا ویلیامز، چاندرا مویرا بیل، کتی استیونسون، ریتا برمان، مارسى كاهان و...

 
 
   
دریافت کاتالوگ

دریافت فایل های PDF مربوط به فهرست آخرین کالاهای قابل ارائه توسط انتشارات کتاب خورشید، به همراه لیست قیمت و مشخصات فنی

عضویت در خبرنامه      
   کلام ناشر
           
 
 
دسترسی سریع
© 1393 انتشارات کتاب خورشید، تمامی حقوق محفوظ می باشد.
Email: info@ketab-e-khorshid.com

Tel: 021 - 021 - 88 72 22 24